Private files download permission (7.x-2.6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Yes
he: כן

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Path
he: מיקום

en: anonymous user
he: אורח
