Private files download permission (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Path
hy: Ուղի

en: anonymous user
hy: անանուն օգտատեր
