Private files download permission (7.x-2.6) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Yes
ja: はい

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Path
ja: パス

en: Preferences
ja: 初期設定

en: anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: Directory path
ja: ディレクトリーパス
