Private files download permission (7.x-2.6) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Yes
oc: Òc

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Path
oc: Camin

en: anonymous user
oc: utilizaire anonime
