Private files download permission (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Yes
pl: Tak

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Path
pl: Ścieżka

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Preferences
pl: Preferencje

en: anonymous user
pl: użytkownik anonimowy

en: Directory path
pl: Ścieżka do katalogu

en: Enabled roles
pl: Włączone role

en: Save preferences
pl: Zapisz preferencje

en: The directory list is empty.
pl: Lista katalogów jest pusta.

en: Add directory
pl: Dodaj katalog

en: Edit directory
pl: Edytuj katalog

en: Remove directory
pl: Usuń katalog

en: Enabled users
pl: Aktywni użytkownicy
