Private files download permission (7.x-2.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Path
ps: يونلور
