Private files download permission (7.x-2.6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Yes
tr: Evet

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Path
tr: Yol

en: Preferences
tr: Seçenekler

en: anonymous user
tr: konuk kullanıcı
