Private files download permission (7.x-2.6) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Path
ur: پاتھ
