Private files download permission (7.x-2.6) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Yes
vi: Có

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Preferences
vi: Tùy thích

en: anonymous user
vi: người dùng ẩn danh

en: Directory path
vi: Đường dẫn thư mục
