Private files download permission (7.x-2.7) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Access control
de: Zugriffskontrolle

en: Yes
de: Ja

en: Edit
de: Bearbeiten

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Path
de: Pfad

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Preferences
de: Einstellungen

en: anonymous user
de: Gast

en: Directory path
de: Verzeichnispfad

en: Save preferences
de: Einstellungen speichen
