Private files download permission (7.x-2.7) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Access control
es: Control de acceso

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Path
es: Ruta

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Preferences
es: Preferencias

en: anonymous user
es: usuario anónimo

en: Directory path
es: Ruta del directorio

en: Save preferences
es: Guardar preferencias
