Private files download permission (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Yes
fi: Kyllä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Path
fi: Polku

en: anonymous user
fi: anonyymi käyttäjä

en: Directory path
fi: Hakemistopolku
