Private files download permission (7.x-2.7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Path
ta: பாதை

en: anonymous user
ta: பேரிலா பயனர்
