Private files download permission (7.x-2.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
