Private files download permission (7.x-2.7) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Yes
eu: Bai

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Path
eu: Bide-izena

en: Preferences
eu: Ezarpenak

en: anonymous user
eu: erabiltzaile anonimoa
