Private files download permission (7.x-2.7) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Yes
uk: Так

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Path
uk: Шлях

en: Preferences
uk: Налаштування

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу
