Private Taxonomy Terms (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: No terms available.
is: Eingi orð tøk.

en: List terms
is: Lista upp orð

en: Terms in %vocabulary
is: Orð í %vocabulary
