Private Taxonomy Terms (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
