Private Taxonomy Terms (7.x-1.10) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: The username %name does not exist.
eo: La uzantnomo %name ne ekzistas.

en: User
eo: Uzanto

en: No terms available.
eo: Neniuj terminoj disponeblaj.

en: Users
eo: Uzantoj
