Private Taxonomy Terms (7.x-1.10) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Private
mn: Хувийн

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: The username %name does not exist.
mn: %name гэдэг хэрэглэгчийн нэр байдаггүй.

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
