Private Taxonomy Terms (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Private
es: Privado

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Owner
es: Propietario

en: No terms available.
es: No hay términos disponibles.

en: Users
es: Usuarios

en: New users
es: Usuarios nuevos

en: RSS category
es: Categoría RSS

en: Existing users
es: Usuarios existentes
