Private Taxonomy Terms (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: No terms available.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
