Private Taxonomy Terms (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Private
uk: Приватне

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Owner
uk: Власник

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Users
uk: Користувачі

en: New users
uk: Нові користувачі

en: RSS category
uk: Категорія RSS
