Private Taxonomy Terms (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Private
fr: Privé

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Owner
fr: Propriétaire

en: No terms available.
fr: Aucun terme disponible.

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Current user
fr: Utilisateur courant

en: New users
fr: Nouveaux utilisateurs

en: RSS category
fr: Catégorie RSS
