Private Taxonomy Terms (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Private
oc: Privat

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Owner
oc: Proprietari

en: No terms available.
oc: Cap de tèrme es pas disponible.

en: Users
oc: Utilizaires

en: Current user
oc: Utilizaire actual
