Private Taxonomy Terms (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Private
ru: Приватный

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Owner
ru: Владелец

en: No terms available.
ru: Нет терминов.

en: Users
ru: Пользователи

en: Current user
ru: Текущий пользователь

en: New users
ru: Новые пользователи

en: RSS category
ru: RSS-категория
