Private Taxonomy Terms (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి
