Private Taxonomy Terms (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Private
hr: Privatno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Owner
hr: Vlasnik

en: No terms available.
hr: Nema dostupnih pojmova.

en: Users
hr: Korisnici

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: RSS category
hr: RSS kategorija
