Private Taxonomy Terms (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: No terms available.
cy: Dim termau ar gael.

en: Users
cy: Defnyddwyr
