Private Taxonomy Terms (7.x-1.7) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Private
no: Privat

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Link
no: Lenke

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: User
no: Bruker

en: Vocabulary
no: Vokabular

en: Plain text
no: Ren tekst

en: Owner
no: Eier

en: No terms available.
no: Ingen termer tilgjengelige.

en: Users
no: Brukere

en: Current user
no: Gjeldende bruker

en: New users
no: Nye brukere

en: RSS category
no: RSS-kategori
