Private Taxonomy Terms (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Private
vi: Riêng tư

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: No terms available.
vi: Không có từ liệu nào.

en: Users
vi: Người dùng

en: Current user
vi: Người dùng hiện tại

en: RSS category
vi: Chuyên mục RSS
