Private Taxonomy Terms (7.x-1.10) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
