Privatemsg (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Public
af: Publiek

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: new
af: nuut

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: Tag
af: Etiket

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: To
af: Aan

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Role
af: Rol

en: Reply
af: Beantwoord

en: User account
af: Gebruikersrekening
