Privatemsg (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Сьпіс

en: Subject
be: Тэма

en: new
be: новае

en: Yes
be: Так

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Message
be: Паведамленьне

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: User
be: Карыстальнік

en: Block
be: Блёк

en: Roles
be: Статусы

en: Reply
be: Адказ
