Privatemsg (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (101 entries)

en: Body
bg: Основен текст

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: delete
bg: изтрий

en: E-mail
bg: Е-мейл

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Откажи

en: Enabled
bg: Активиран

en: More
bg: още...

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: new
bg: нов

en: Tags
bg: Категории

en: Yes
bg: Да

en: Reset
bg: Възстанови

en: Display settings
bg: Настройки на показването

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: The configuration options have been saved.
bg: Опциите за настройка са записани.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Preview
bg: Преглед

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: The subject of the message.
bg: Поле 'Относно' на съобщението.

en: Block
bg: Блок

en: Read message
bg: Прочети ЛС

en: Private messages
bg: Лични съобщения

en: To
bg: До

en: Send private message
bg: Изпрати ЛС

en: Preview message
bg: Преглед на съобщението

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Recipient
bg: Получател

en: Role
bg: Роля

en: Send this user a message
bg: Изпрати съобщение на този потребител

en: Messages
bg: Съобщения

en: Clear
bg: Изчисти

en: You
bg: Ти

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Participants
bg: Участници

en: Reply
bg: Отговор

en: Execute
bg: Изпълни

en: Mark as read
bg: Прочетени

en: Mark as unread
bg: Непрочетени

en: Separate multiple names with commas.
bg: Раздели имената със запетайки

en: Are you sure you want to delete this message?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш съобщението?

en: Allow private messages between users.
bg: Разреши на потребителите да разменят Ли(ни съобщения.

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Started
bg: Начало

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: No messages available.
bg: Нама съобщения.

en:  and others
bg:  и други

en: From !last
bg: От !last

en: Private message display template
bg: Шаблон

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
bg: Изберете количеството разговори, които да бъдат показани на страница.

en: Inform the user about new messages on login
bg: Покажи новите съобщения на потребителя при регистрация

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
bg: Тази възможност може да се включи, ако се използва "Индикатор за ново съобщение".

en: Configure listings
bg: Настроване на списъци

en: Configure fields
bg: Настойка на полета

en: Select which columns/fields should be displayed in the message listings. Subject and Last updated cannot be disabled.
bg: Изберете какви колони/полета трябва да се показват в списъка за съобщения. Тема и Последни не могат да бъдат забранени.

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение

en: Write new message
bg: Напиши ново съобщение

en: A message has been sent to !recipients.
bg: Съобщението е изпратено !recipients.

en: Privatemsg links
bg: Връзки ЛС

en: New message indication
bg: Индикатор за ново съобщение

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
bg: Поток сообщений %thread_id не найден, невозможно ответить

en: Query function %function does not exist
bg: Запрос функции %function не существует

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
bg[0]: Съобщения (@count ново)
bg[1]: Съобщения (@count нови)
bg[2]: Съобщения (@count нови)

en: New message | New messages
bg[0]: Ново съобщение
bg[1]: Нови съобщения
bg[2]: Нови съобщения

en: Configure private messaging settings.
bg: Промени настройките на ЛС.

en: Undo last thread action
bg: Отменить действие с последним обсуждением

en: (1 new) | (@count new)
bg[0]: (@count ново)
bg[1]: (@count нови)
bg[2]: (@count нови)

en: Flush deleted messages
bg: Изчисти изтритите съобщения

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
bg: Активиране на изчистване на съобщения. Необходимо е включване на Cron.

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
bg: Изчисти съобщения, ако те са по стари от

en: Maximum number of messages to flush per cron run
bg: Брой съобщения за изтриване при едно стартиране на cron.

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
bg: Предното действие може да бъде <a href="!undo">отменено</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
bg[0]: Отмечена @count ветка обсуждений как непрочитанная.
bg[1]: Отмечено @count ветки обсуждений как непрочитанные.
bg[2]: Отмечено @count веток обсуждений как непрочитанные.

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
bg[0]: Отмечена @count ветка обсуждений как прочитанная.
bg[1]: Отмечено @count ветки обсуждений как прочитанные.
bg[2]: Отмечено @count веток обсуждений как прочитанные.

en: Deleted 1 thread. | Deleted @count threads.
bg[0]: Удалена @count ветка обсуждений.
bg[1]: Удалено @count ветки обсуждений.
bg[2]: Удалены @count веток обсуждений.

en: Restored 1 thread. | Restored @count threads.
bg[0]: Восстановлена @count ветка обсуждений.
bg[1]: Восстановлено @count ветки обсуждений.
bg[2]: Восстановлено @count веток обсуждений.

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
bg: По подразбиране съобщенията просто се скриват от потребителя, като те остават в базата данни.Тези настройки задават как и кога те да бъдат изчиствани от базата данни.

en: Threads per page
bg: Обсъждания на страница

en: Number of messages on thread pages
bg: Брой свързани съобщения на страница

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
bg: Няма да се показват повече от този брой свързани съобщения на страница.

en: Display different amount of messages on first thread page
bg: Покажи различен брой свързани съобщения на страница

en: By default, the first thread page shows the maximally allowed amount of messages. Enable this checkbox to set a different value.
bg: По подразбиране първата страница на свързани съобщения показва максималния разрешен брой съобщения. Отметнете, за да зададете друго.

en: Number of messages on first thread page
bg: Брой свързани съобщения на първа страница

en: The number of messages to be displayed on first thread page. Displays the newest messages.
bg: Брой свързани съобщения на първастраница от обсъждането. Да се показват по-новите съобщения.

en: Display older messages
bg: Покажи по-стари съобщения

en: Display newer messages
bg: Покажи по-нови съобщения

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
bg: !previous_link Съобщения @from - @to от @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
bg: Удалить это сообщение для всех пользователей?

en: Tick the box to delete the message for all users.
bg: Отметьте, чтобы удалить это сообщение для всех пользователей.

en: Message has been deleted for all users.
bg: Съобщението е изтрито за всички потребители.

en: Message has been deleted.
bg: Съобщението е изтрито.
