Privatemsg (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (43 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: new
bs: novi

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Block
bs: Blok

en: Preview message
bs: Pregled poruke

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Role
bs: Uloga

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Send this user a message
bs: Pošalji poruku ovom korisniku.

en: Messages
bs: Poruke

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Reply
bs: Odgovori

en: Mark as read
bs: Označi kao pročitano

en: Mark as unread
bs: Označi kao nepročitano

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
bs: Oznaka za ovo polje koja će biti prikazana krajnjim korisnicima ukoliko stil to zahtjeva.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bs: <p>Morate unijeti još neka dodatna polja za ovaj displej prije korištenja ovog polja. Ova polja mogu biti označena kao <em>Isključi iz displeja</em> ako tako želite. Obratite pažnju da zbog načina generisanja sortiranja, ne možete koristiti polja koja dođu nakon ovog polja; Ukoliko su vam potrebna polja koja nisu prikazana ovdje, ponovo organizujte redoslijed vaših polja.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bs: <p>Slijedeći paterni za zamjenu su raspoloživi za ovaj displej. Koristite paterne prikazane na lijevoj strani da prikažete vrijednost sa desne strane.  Obratite pažnju da zbog načina generisanja sortiranja, ne možete koristiti polja koja dođu nakon ovog polja; Ukoliko su vam potrebna polja koja nisu prikazana ovdje, ponovo organizujte redoslijed vaših polja.</p>

en: Write new message
bs: Napiši novu poruku
