Privatemsg (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (180 entries)

en: Body
cs: Text

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Public
cs: Veřejná

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: new
cs: novinka

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: Tag
cs: Štítek

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: Block
cs: Blok

en: Read message
cs: Číst zprávu

en: Private messages
cs: Soukromé zprávy

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: To
cs: Komu

en: Send private message
cs: Odeslat soukromou zprávu

en: Preview message
cs: Náhled zprávy

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Fields
cs: Pole

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Send this user a message
cs: Poslat tomuto uživateli zprávu

en: Messages
cs: Zprávy

en: Clear
cs: Vymazat

en: You
cs: Vy

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Participants
cs: Účastníci

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Usage
cs: Použití

en: Execute
cs: Vykonat

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: Mark as unread
cs: Označit jako nepřečtené

en: Separate multiple names with commas.
cs: Více jmen oddělte čárkou.

en: Are you sure you want to delete this message?
cs: Opravdu chcete smazat tuto zprávu?

en: Allow private messages between users.
cs: Povolit soukromé zprávy mezi uživateli.

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: E-mail notification settings
cs: Nastavení oznámení e-mailem

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Started
cs: Zahájeno

en: Send a message
cs: Poslat zprávu

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Message subject
cs: Předmět zprávy

en: No messages available.
cs: Žádné zprávy

en: Block a user
cs: Blokovat uživatele

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
cs: Název pole, který se zobrazí uživateli, pokud to styl vyžaduje.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Pro toto zobrazení jsou k dispozici následující nahrazovací vzorky. Pro zobrazení hodnoty na pravé straně použitje odpovídající vzorek na levé straně. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete pole, které není v seznamu, změňte pořadí polí. </p>

en:  and others
cs:  a další

en: From !last
cs: Od: !last

en: Private message display template
cs: Šablona pro zobrazení osobní zprávy

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
cs: Vyberte počet konverzací zobrazených na 1 stránce.

en: Inform the user about new messages on login
cs: Informovat uživatele o nových zprávách, jakmile se přihlásí

en: Configure listings
cs: Nastavit přehledy

en: Configure fields
cs: Nastavit pole

en: Delete message
cs: Smazat zprávu

en: Write new message
cs: Napsat novou zprávu

en: A message has been sent to !recipients.
cs: Zpráva byla odeslána: !recipients

en: New message indication
cs: Signál pro novou zprávu

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
cs: Vlákno %thread_id nebylo nalezeno, není možné odpovědět

en: Query function %function does not exist
cs: Dotazovací funkce %function neexistuje

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
cs[0]: Zprávy (1 nová)
cs[1]: Zprávy (@count nové)
cs[2]: Zprávy (@count nových)

en: New message | New messages
cs[0]: Nová zpráva
cs[1]: Nové zprávy
cs[2]: Nové zprávy

en: Configure private messaging settings.
cs: Konfigurovat nastavení soukromých zpráv.

en: Undo last thread action
cs: Vrátit poslední akci tohoto vlákna

en: You have previously blocked "@author" from sending you any more messages. Are you sure you want to unblock this user?
cs: V minulosti jste zablokovali autorovi "@author" možnost zasílat vám zprávy. Opravdu chcete tohoto uživatele odblokovat?

en: Unblock @author
cs: Odblokovat @author

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
cs: Opravdu znemožnit autorovi "@author" zasílat vám další zprávy?

en: Block @author
cs: Blokovat autora: @author

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
cs: Autorovi @author bylo znemožňeno posílat vám další zprávy.

en: @author is now allowed to send you new messages.
cs: Autor @author nemá dovoleno posílat vám nové zprávy.

en: Block user messages
cs: Blokovat zprávy uživatele

en: Allows users to block other users from sending them messages.
cs: Umožnit uživatelům, aby jiným uživatelům zablokovali možnost posílat jim zprávy.

en: Subject of notification messages
cs: Předmět zpráv s oznámením

en: Body of notification messages
cs: Tělo zpráv s oznámením

en: E-mail notify
cs: Oznámení e-mailem

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
cs: Umožňuje zaslat uživatelům oznámení o nových soukromých zprávách prostřednictvím e-mailu.

en: Search message body
cs: Hledat v těle zprávy

en: WARNING: turning on this feature will slow down search performance by a large factor. Gets worse as your messages database increases.
cs: VAROVÁNÍ: zapnutí této funkce výrazně zpomalí výkon při vyhledávání. Zpomalení je tím výraznější, čím větší je počet vašich zpráv.

en: Position of the tagging textfield
cs: Pozice textového pole pro tagování

en: Use higher values to push the form lower down the page, lower or negative values to raise it higher.
cs: Pro umístění formuláře níže na stránce použijte vyšší hodnoty. Pro umístění výše použijte nižší nebo negativní hodnoty.

en: Tags for this conversation
cs: Tagy pro tuto konverzaci

en: Tag this conversation
cs: Označit tuto konverzaci tagy

en: Tag %tag was ignored because you do not have permission to create new tags.
cs: Tag %tag byl ignorován, protože nemáte oprávnění vytvářet nové tagy.

en: Configure filter settings.
cs: Konfigurovat nastavení filtrů.

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
cs: Umožňuje uživatelům filtrovat zprávy za použití tagů nebo jiných kritérií.

en: Create tag
cs: Vytvořit tag

en: (1 new) | (@count new)
cs[0]: (1 nová)
cs[1]: (@count nové)
cs[2]: (@count nových)

en: Flush deleted messages
cs: Odstranit smazané zprávy

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
cs: Zapnout odstraňování smazaných zpráv. Vyžaduje cron.

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
cs: Odstranit zprávy, které byly smazány před více dny než

en: Maximum number of messages to flush per cron run
cs: Maximální počet zpráv, které budou odstraněny při jednom běhu cronu

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
cs: Tuto akci je možno vrátit <a href="!undo">zpět</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
cs[0]: 1 vlákno bylo označeno jako nepřečtené.
cs[1]: @count vlákna byla označena jako nepřečtená.
cs[2]: @count vláken bylo označeno jako nepřečtené.

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
cs[0]: 1 vlákno bylo označeno jako přečtené.
cs[1]: @count vlákna byla označena jako přečtená.
cs[2]: @count vláken bylo označeno jako přečtené.

en: Deleted 1 thread. | Deleted @count threads.
cs[0]: Smazána 1 konverzace.
cs[1]: Smazáno @count konverzací.

en: Restored 1 thread. | Restored @count threads.
cs[0]: 1 vlákno bylo obnoveno.
cs[1]: @count vlákna byla obnovena.
cs[2]: @count vláken bylo obnoveno.

en: This area is used to define user blocking rules for the Privatemsg module. Rules allow control of who may block messages from whom. By default all users are allowed to block messages from anyone else. However, a site may have groups of users that need to contact or get information to others, for example: the site may have administrative staff or be a forum with moderators. Groups of users are defined by roles, which can be managed on the <a href="@roles">roles configuration page</a>.
cs: Zde můžete definovat pravidla blokování  uživatelů pro modul Privatemsg. Pravidla umožňují určit, kdo může zablokovat zprávy a od jakého uživatele. Ve výchozím nastavení může každý uživatel blokovat zprávy od kteréhokoliv jiného uživatele. Na webu však mohou být skupiny uživatelů, kteří potřebují být navzájem informováni (například tým administrátorů webu nebo fórum s moderátory). Skupiny uživatelů jsou definovány rolemi, které lze spravovat na  <a href="@roles">stránce nastavení rolí</a>.

en: Disallow blocking author
cs: Zakázat blokování autora

en: Disallow sending message
cs: Zakázat posílání zpráv

en: Remove rule
cs: Odebrat pravidlo

en: If the author has the role
cs: Jestliže má uživatel roli

en: And the recipient has the role
cs: A příjemce má roli

en: No rules have been added. All users may block private messages from each other. To limit which users may be blocked, click 'Add new rule'.
cs: Nebyla přidána žádná pravidla. Kterýkoliv uživatel může blokovat soukromé zprávy od jakéhokoliv jiného uživatele. Jestliže chcete blokování uživatelů omezit, klikněte na 'Přidat pravidlo'.

en: User blocking rules
cs: Pravidla pro blokování uživatelů

en: Configure rules for which users may block each other.
cs: Nastavit pravidla pro vzájemné blokování uživatelů.

en: Notify users of new private messages by default
cs: Ve výchozím nastavení zasílat uživatelům oznámení o nových soukromých zprávách

en: Receive email notification for incoming private messages
cs: Dostávat e-mailem zprávy o příchozích soukromých zprávách

en: No tags available.
cs: Žádné tagy nejsou k dispozici.

en: Edit @tag
cs: Upravit @tag

en: Public tags are visible for all users, private tags are only visible if they use them.
cs: Veřejné tagy jsou viditelné pro všechny uživatele, soukromé tagy se jim zobrazí pouze tehdy, když je používají.

en: Save tag
cs: Uložit tag

en: Tag already exists, choose a different name.
cs: Tag už existuje, zvolte jiný název.

en: Tag updated.
cs: Tag byl aktualizován.

en: Tag created.
cs: Tag byl vytvořen.

en: Are you sure you want to delete?
cs: Opravdu odstranit?

en: Tag has been deleted
cs: Tag byl odstraněn

en: Choose the default list option
cs: Zvolte výchozí možnost seznamu

en: Choose which of the two lists are shown by default when following the messages link.
cs: Zvolte, který ze dvou seznamů se zobrazí jako výchozí po kliknutí na odkaz zprávy.

en: Apply Tag
cs: Použít tag

en: Remove Tag...
cs: Odstranit tag...

en: Remove Tag
cs: Odstranit tag

en: The selected conversations have been tagged.
cs: Vybrané konverzace byly označeny tagy.

en: The tag has been removed from the selected conversations.
cs: Tag byl odstraněn z vybraných konverzací.

en: Configure tags.
cs: Konfigurovat tagy.

en: Blocked users
cs: Blokovaní uživatelé

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
cs: Ve výchozím nastavení jsou smazané zprávy pouze skryty uživateli, ale jsou uloženy v databázi. Zde můžete nastavit, zda a kdy mají být zcela odstraněny.

en: Threads per page
cs: Vláken na stránku

en: Number of messages on thread pages
cs: Počet zpráv na stránkách s vláknem

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
cs: Vlákna nezobrazí více zpráv na jednu stránku než uvedené číslo.

en: Display different amount of messages on first thread page
cs: Na první stránce vlákna zobrazit jiný počet zpráv.

en: By default, the first thread page shows the maximally allowed amount of messages. Enable this checkbox to set a different value.
cs: První stránka vlákna obvykle zobrazuje maximální povolený počet zpráv. Zaškrtněte tuto volbu pokud chcete nastavit pro první stranu jinou hodnotu.

en: Number of messages on first thread page
cs: Počet zpráv na první stránce s vláknem

en: The number of messages to be displayed on first thread page. Displays the newest messages.
cs: Počet zpráv, které se zobrazí na první stránce vlákna. Zobrazí nejnovější zprávy.

en: Display older messages
cs: Zobrazit starší zprávy

en: Display newer messages
cs: Zobrazit novější zprávy

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
cs: !previous_link Zobrazeny zprávy @from - @to z celkem @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
cs: Smazat tuto zprávu pro všechny uživatele?

en: Tick the box to delete the message for all users.
cs: Zaškrtněte pro smazání zprávy pro všechny uživatele.

en: Message has been deleted for all users.
cs: Zpráva byla smazána pro všechny uživatele.

en: Message has been deleted.
cs: Zpráva byla smazána.

en: Save filter
cs: Uložit filtr

en: Send Privatemsg link
cs: Odkaz "Odeslat soukromou zprávu"

en: Displays a link to send a private message to a user.
cs: Zobrazí odkaz pro odeslání soukromé zprávy uživateli.

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
cs: Definujte text pro název odkazu. Pro vložení výstupů existujících polí můžete využít tokeny.

en: Pre-filled subject
cs: Předem vyplněný předmět

en: Define the subject that will be pre-filled in the send message form. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
cs: Definujte předmět, který bude ve formuláři zprávy předem vyplněný. Pro vložení výstupů existujících polí můžete využít tokeny.

en: Return to view after message was sent.
cs: Po odeslání zprávy se vrátit na stránku tohoto pohledu.

en: Should the user be redirected back to the current view when the message was sent.
cs: Má být uživatel po odeslání zprávy přesměrován na stránku právě prohlíženého pohledu?

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: You have <a href="@messages">1 unread message</a>. | You have <a href="@messages">@count unread messages</a>
cs[0]: Máte <a href="@messages">1 nepřečtenou zprávu</a>.
cs[1]: Máte <a href="@messages">@count nepřečtené zprávy</a>.
cs[2]: Máte <a href="@messages">@count nepřečtených zpráv</a>.

en: Send @name a private message
cs: Odeslat soukromou zprávu uživateli: @name

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
cs: Vložte příjemce, k jejich oddělování použijte čárky.

en: Between !participants and !last
cs: Mezi !participants a !last

en: Enable private messages
cs: Povolit soukromé zprávy

en: Disabling private messages prevents you from sending or receiving messages from other users.
cs: Vypnutím soukromých zpráv znemožníte odesílání nebo přijímání zpráv od ostatních uživatelů.
