Privatemsg (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: new
mn: шинэ

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Мессэж

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: URL
mn: Интернэт хаяг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Блок

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
