Privatemsg (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Body
th: เนื้อความ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Author
th: ผู้เขียน

en: List
th: รายการ

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: More
th: เพิ่มเติม

en: new
th: ใหม่

en: Yes
th: ใช่

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Preview
th: แสดงตัวอย่าง

en: User
th: ผู้ใช้

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: Block
th: บล็อค

en: To
th: ถึง

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: Filter
th: ตัวกรอง

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Reply
th: ตอบ

en: User account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Status message
th: ข้อความสถานะ
