Privatemsg (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (75 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Public
he: ציבורי

en: Enabled
he: מופעל

en: More
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: new
he: חדש

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: Tag
he: תגית

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Archive
he: ארכיון

en: URL
he: כתובת URL

en: Display
he: תצוגה

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Block
he: בלוק

en: Privatemsg
he: הודעה פרטית

en: Read message
he: קריאת הודעות

en: Private messages
he: הודעות פרטיות

en: Private message settings
he: הגדרות של הודעה פרטית

en: To
he: אל

en: Preview message
he: תצוגה מקדימה

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Recipient
he: נמען

en: Role
he: תפקיד

en: Messaging
he: שליחת מסרים

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Private message
he: מסר פרטי

en: Messages
he: מסרים

en: Clear
he: ניקוי

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Reply
he: השב

en: Usage
he: שימוש

en: Execute
he: ביצוע

en: Mark as read
he: סימון כנקרא

en: Mark as unread
he: סימון כטרם נקרא

en: Send message
he: שלח

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Block a user
he: חסום משתמש

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: Delete message
he: מחיקת הודעה

en: Write new message
he: יצירת הודעה חדשה

en: Configure private messaging settings.
he: תצורה של הגדרות הודעות פרטיות.

en: All messages
he: כל ההודעות

en: Receive email notification for incoming private messages
he: לקבל התרעות בדוא"ל  כשמתקבלת הודעה פרטית באתר

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
he: !previous_link הודעות מוצגות @from - @to מ @total !newer_link

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Send author a message
he: שלח לעורך מסר
