Privatemsg (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Body
km: តួ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: More
km: បន្ថែម

en: Action
km: អំពើ

en: new
km: ថ្មី

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Display
km: បង្ហាញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Block
km: ប្លុក

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Role
km: តួនាទី

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: All messages
km: សារ​ទាំង​អស់

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
