Privatemsg (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (39 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Enabled
mr: समर्थ

en: More
mr: अधिक

en: Action
mr: कृती

en: new
mr: नवीन

en: Yes
mr: हो

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Display
mr: दाखवा

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Block
mr: भाग

en: Privatemsg
mr: खाजगी संदेश

en: Read message
mr: संदेश वाचा

en: Private messages
mr: खाजगी संदेश

en: To
mr: प्रति:

en: Preview message
mr: खाजगी संदेश

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: [user]
mr: [ वापरकर्ता ]

en: Reply
mr: प्रतिसाद
