Privatemsg (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: new
os: ног

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
