Privatemsg (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Public
ps: ټوليز

en: More
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: new
ps: نوی

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Links
ps: تړوني

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Role
ps: ونډه

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Reply
ps: ځواب

en: All messages
ps: ټول پیغامونه
