Privatemsg (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Public
sr: Јавно

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Archive
sr: Архива

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Recipient
sr: Прималац

en: Role
sr: Улога

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: All messages
sr: Све поруке

en: Status message
sr: Статусна порука
