Privatemsg (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Body
ur: متن

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Public
ur: عوامی

en: Enabled
ur: فعال

en: More
ur: مزید

en: Action
ur: ایکشن

en: new
ur: جدید

en: Yes
ur: ہاں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر
