Privatemsg (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (56 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Public
ar: عام

en: Enabled
ar: مفعل

en: More
ar: المزيد

en: Action
ar: إجراء

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: new
ar: جديد

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: Tag
ar: وسم

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Archive
ar: الأرشيف

en: URL
ar: العنوان URL

en: Display
ar: العرض

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: The subject of the message.
ar: موضوع الرسالة.

en: Block
ar: الصندوق

en: To
ar: إلى

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Role
ar: الدور

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Messages
ar: الرسائل

en: Clear
ar: مسح

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Reply
ar: رد

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: Add new rule
ar: إضافة قاعدة جديدة

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: All messages
ar: كل الرسائل

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument

en: Status message
ar: رسالة الحالة
