Privatemsg (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (55 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: new
bo: གསར་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: The subject of the message.
bo: བརྡ་འཕྲིན་དེའི་བརྗོད་བྱ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Add new rule
bo: སྒྲིག་ལམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bo: <p>གནས་ཁོངས་འདི་སྤྱོད་པའི་སྔོན་དུ་ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་མངོན་འཆར་འདི་རུ་ཟུར་འདེབས་ཀྱི་གནས་ཁོངས་འགའ་ཁ་སྣོན་བྱེད་དགོས། ཁྱེད་ཀྱི་འདོད་མོས་ལྟར་གནས་ཁོངས་འདི་དག་<em>འཆར་ངོས་སུ་འཚུད་མི་དགོས་པའི་</em>རྟགས་བཀོད་ནའང་ཆོག དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ལ། མངོན་འཆར་གྱི་གོ་རིམ་ལ་བསྟུན་དགོས་སྟེ། ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་འདིའི་འོག་གི་གནས་ཁོངས་དེ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ལ་མཁོ་བའི་གནས་ཁོངས་དེ་འདིར་བཀོད་མེད་ན། ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིམ་པ་བསྐྱར་དུ་སྒྲིག་དགོས།</p>

en: All messages
bo: བརྡ་འཕྲིན་ཡོངས།

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
