Privatemsg (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Public
et: Avalik

en: Enabled
et: Lubatud

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: new
et: uus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: Tag
et: Sildid

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Archive
et: Arhiiv

en: Display
et: Kuva

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Block
et: Plokk

en: To
et: Kellele

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Fields
et: Väljad

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Recipient
et: Adressaat

en: Role
et: Roll

en: Arguments
et: Argumendid

en: Messages
et: Sõnumid

en: Clear
et: Tühjenda

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Reply
et: Vasta

en: Execute
et: Rakenda

en: Send message
et: Saada teade

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: User account
et: Kasutajakonto

en: All messages
et: Kõik teated

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Status message
et: Olekuteade
