Privatemsg (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (323 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Public
fa: عمومی

en: Enabled
fa: فعال

en: More
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: new
fa: جدید

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: Tag
fa: برچسب

en: Links
fa: پیوندها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Archive
fa: آرشیو

en: URL
fa: نشانی

en: Display
fa: نمایش

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: The subject of the message.
fa: موضوع پیغام.

en: Block
fa: بلوک

en: Privatemsg
fa: پیغام خصوصی

en: Read message
fa: خواندن پیغام

en: Private messages
fa: پیغام‌های خصوصی

en: Private message settings
fa: تنظیمات پیغام خصوصی

en: Inbox
fa: پیغام‌های دریافتی

en: To
fa: به

en: Preview message
fa: پیش‌نمایش پیغام

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Role
fa: نقش

en: Messaging
fa: تبادل پیغام

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Private message
fa: پیغام خصوصی

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Clear
fa: پاک کردن

en: You
fa: شما

en: you
fa: شما

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Limits
fa: سقف‌ها

en: Participants
fa: مشارکت‌کننده‌گان

en: Reply
fa: پاسخ

en: Usage
fa: کاربرد

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Mark as read
fa: علامت زدن بعنوان خوانده شده

en: Mark as unread
fa: علامت زدن بعنوان خوانده نشده

en: Separate multiple names with commas.
fa: نام‌ها را با کاما از یکدیگر جدا کنید.

en: Are you sure you want to delete this message?
fa: آیا از حذف این پیغام اطمینان دارید؟

en: Allow private messages between users.
fa: اجازه تبادل پیغام خصوصی میان کاربران.

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:

en: Add new rule
fa: افزودن قانون جدید

en: Conversations
fa: مکالمات

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Started
fa: شروع‌شده در

en: Send a message
fa: ارسال یک پیغام

en: Message body
fa: بدنه پیغام

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Message subject
fa: موضوع پیغام

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: No messages available.
fa: هیچ پیغامی موجود نیست.

en: No new messages
fa: پیغام جدیدی وجود ندارد

en: Block a user
fa: مسدود کردن یک کاربر

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
fa: برچسب برای این فیلد که در صورت الزام قالب، به کاربران نهایی نمایش داده می‌شود.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>شما بایستی پیش از استفاده از این فیلد، تعدادی فیلد دیگر اضافه نمایید. این فیلدها اگر مایل باشید، به صورت <em>حذف از نمایش</em> نشان‌گذاری می‌شوند. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>الگوهای جایگزینی زیر برای این نمایش در دسترس هستند. از الگوی نمایش داده در سمت چب برای نمایش مقدار مشخص شده در سمت راست استفاده کنید. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: Send PM
fa: ارسال پیغام خصوصی

en: Custom destination
fa: مقصد سفارشی

en:  and others
fa:  و دیگران

en: From !last
fa: از !last

en: Private message display template
fa: قالب نمایش پیغام خصوصی

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
fa: تعداد مکالماتی را تعیین کنید که بایستی در هر صفحه فهرست شوند.

en: Inform the user about new messages on login
fa: اطلاع‌رسانی به کاربران در مورد پیغام‌های جدید در هنگام ورود

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
fa: اگر از بلوک "نشان‌دهنده پیغام جدید" استفاده می‌کنید، می‌توانید با آسودگی خاطر این گزینه را غیرفعال کنید.

en: Configure fields
fa: پیکربندی فیلدها

en: Delete message
fa: حذف پیغام

en: Write new message
fa: نوشتن پیغام جدید

en: A message has been sent to !recipients.
fa: پیغامی به  !recipients ارسال شد.

en: Privatemsg links
fa: پیوندهای پیغام خصوصی

en: New message indication
fa: نشان‌گر پیغام جدید

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
fa[0]: پیغام‌ها (۱ جدید)
fa[1]: پیغام‌ها (@count جدید)

en: New message | New messages
fa[0]: پیغام جدید
fa[1]: پیغام‌های جدید

en: Configure private messaging settings.
fa: پیکربندی تنظیمات پیغام خصوصی.

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
fa: آیا واقعا می‌خواهید "@author" را از ارسال پیغام به شما منع نمایید؟

en: @author is now allowed to send you new messages.
fa: @author اکنون اجازه‌ی ارسال پیغام جدید به شما را دارد.

en: Allows users to block other users from sending them messages.
fa: به کاربران اجازه جلوگیری از ارسال پیغام به آنها توسط سایر کاربران را می‌دهد.

en: Subject of notification messages
fa: موضوع پیغام‌های اطلاع‌دهنده

en: Body of notification messages
fa: بدنه پیغام‌های اطلاع‌دهنده

en: E-mail notify
fa: اطلاع‌رسانی با نامه الکترونیکی

en: Privatemsg Email Notification
fa: نامه الکترونیکی اطلاع‌رسانی پیغام خصوصی

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
fa: کاربران را به وسیله نامه الکترونیکی از پیغام‌های خصوصی جدید مطلع می‌سازد.

en: Search message body
fa: جستجوی بدنه پیغام

en: WARNING: turning on this feature will slow down search performance by a large factor. Gets worse as your messages database increases.
fa: هشدار: فعال‌سازی این قابلیت کارایی جستجو را به نسبت زیادی کاهش می‌دهد. کارایی با افزایش حجم پایگاه داده پیغام‌ها بدتر می‌شود.

en: Filter Messages
fa: فیلتر کردن پیغام‌ها

en: Filter Messages (Active)
fa: فیلتر پیغام‌ها (فعال)

en: Tags for this conversation
fa: برچسب‌های این مکالمه

en: Tag this conversation
fa: برچسب‌گذاری این مکالمه

en: Tag %tag was ignored because you do not have permission to create new tags.
fa: برچسب %tag نادیده گرفته شد، زیرا شما مجوز ایجاد برچسب‌های جدید را ندارید.

en: All messages
fa: کلیه پیغام‌ها

en: Sent Messages
fa: پیغام‌های ارسالی

en: Privatemsg filter
fa: فیلتر پیغام خصوصی

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
fa: اجازه به کاربران برای فیلتر نمودن پیغام‌ها براساس برچسب یا شرط‌های دیگر.

en: Create tag
fa: ایجاد برچسب

en: (1 new) | (@count new)
fa[0]: (۱ جدید)
fa[1]: (@count جدید)

en: Flush deleted messages
fa: تخلیه پیغام‌های حذف شده

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
fa: فعال‌سازی تخلیه پیغام‌های حذف‌شده. لازم است که کرون فعال باشد

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
fa: تخلیه پیغام‌هایی که بیش از این تعداد روز از حذف آنها گذشته است

en: Maximum number of messages to flush per cron run
fa: حداکثر پیغام‌هایی که در هر اجرای کرون تخلیه شوند

en: Notify users of new private messages by default
fa: اطلاع‌رسانی کاربران از پیغام‌های خصوصی جدید به صورت پیش‌فرض

en: Receive email notification for incoming private messages
fa: دریافت نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی برای پیغام‌های خصوصی دریافتی

en: No tags available.
fa: هیچ برچسبی وجود ندارد.

en: Edit @tag
fa: ویرایش @tag

en: Public tags are visible for all users, private tags are only visible if they use them.
fa: برچسب‌های عمومی برای همه کاربران قابل مشاهده است، برچسب‌های خصوصی تنها در صورتی که از آنها استفاده نمایند، قابل مشاهده است.

en: Save tag
fa: ذخیره برچسب

en: Tag already exists, choose a different name.
fa: این برچسب قبلا وجود دارد، نام دیگری انتخاب نمایید.

en: Tag updated.
fa: برچسب به‌روز‌رسانی شد.

en: Tag created.
fa: برچسب ایجاد شد.

en: Are you sure you want to delete?
fa: آیا از حذف اطمینان دارید؟

en: Tag has been deleted
fa: برچسب حذف شد

en: Choose the default list option
fa: انتخاب گزینه پیش‌فرض لیست

en: Choose which of the two lists are shown by default when following the messages link.
fa: انتخاب کنید کدامیک از دو لیست به صورت پیش‌فرض هنگام دنبال نمودن پیوند پیغام‌ها نمایش داده شوند.

en: Remove Tag...
fa: برداشتن برچسب...

en: Remove Tag
fa: برداشتن برچسب

en: The selected conversations have been tagged.
fa: مکالمه‌های انتخاب شده برچسب‌گذاری شدند.

en: The tag has been removed from the selected conversations.
fa: برچسب از مکالمات انتخاب شده برداشته شد.

en: Configure tags.
fa: پیکربندی برچسب‌ها.

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: Blocked users
fa: کاربران مسدود شده

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
fa: به صورت پیش‌فرض، پیغام‌های حذف‌شده تنها از کاربر پنهان می‌شوند، اما در پایگاه داده باقی می‌مانند. این تنظیمات حذف یا عدم حذف پیغام‌ها از پایگاه داده و زمان حذف پیغام‌ها را کنترل می‌کند.

en: Display older messages
fa: نمایش پیغام‌های قدیمی‌تر

en: Display newer messages
fa: نمایش پیغام‌های جدیدتر

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
fa: !previous_link پیغام‌های @from - @to از @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
fa: حذف این پیغام برای تمام کاربران؟

en: Tick the box to delete the message for all users.
fa: گزینه را علامت بزنید تا پیغام برای تمام کاربران حذف شود.

en: Message has been deleted for all users.
fa: پیغام برای تمام کاربران حذف شد.

en: Message has been deleted.
fa: پیغام حذف شد.

en: Save filter
fa: ذخیره فیلتر

en: Send Privatemsg link
fa: ارسال پیوند پیغام خصوصی

en: Displays a link to send a private message to a user.
fa: نمایش یک پیوند برای ارسال پیغام خصوصی به یک کاربر.

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
fa: متن مورد استفاده برای عنوان پیوند را تعریف کنید. شما می‌توانید از توکن‌های جایگزینی برای درج فیلدهای خروجی موجود استفاده کنید.

en: Pre-filled subject
fa: موضوع از پیش تعیین شده

en: Return to view after message was sent.
fa: بازگشت به نما پس از ارسال پیغام.

en: Should the user be redirected back to the current view when the message was sent.
fa: تعیین اینکه کاربر پس از ارسال پیغام به نمای فعلی بازگردانده شود یا نه.

en: Add tag
fa: افزودن برچسب

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Edit tag
fa: ویرایش برچسب

en: You have <a href="@messages">1 unread message</a>. | You have <a href="@messages">@count unread messages</a>
fa[0]: شما <a href="@messages">۱ پیغام خوانده نشده</a> دارید.
fa[1]: شما <a href="@messages">@count پیغام خوانده نشده</a> دارید.

en: The body of the message.
fa: بدنه پیغام.

en: The date the message was sent.
fa: تاریخی که پیغام ارسال شده است.

en: Send @name a private message
fa: ارسال پیغام خصوصی به @name

en: Default redirection URL
fa: URL پیش‌فرض هدایت

en: Defines to which page users are sent after sending a new message. &lt;front&gt; can be used for the defined front page and &lt;new-message&gt; to redirect to the new message. Leave empty to disable the redirect.
fa: مشخص نمایید که کاربران پس از ارسال یک پیغام به چه صفحه‌ای هدایت شوند. &lt;front&gt; را می‌توانید برای هدایت به صفحه آغاز و &lt;new-message&gt; را برای هدایت به یک پیغام جدید استفاده نمایید. خالی بگذارید تا هدایت نمودن غیرفعال شود.

en: Redirect replies too
fa: پاسخ‌ها نیز هدایت شود

en: Also redirect to the defined page when replying.
fa: هنگام پاسخ‌گویی نیز هدایت به صفحه مشخص‌شده صورت بگیرد.

en: Show preview button on compose form
fa: نمایش دکمه پیش‌نمایش در فرم ایجاد پیغام

en: If checked, displays a preview button when sending new messages.
fa: اگر انتخاب شود، یک دکمه پیش‌نمایش هنگام ارسال پیغام‌های جدید نمایش داده می‌شود.

en: Display "Send this user a message" links for themself
fa: نمایش پیوندهای "ارسال یک پیغام به این کاربر" برای خود کاربران

en: If enabled, each users sees that link on their own profile, comments and similiar places.
fa: اگر فعال شود، هر کاربر آن پیوند را بر روی پروفایل، دیدگاه‌های خود و مکان‌های مشابه مشاهده می‌کند.

en: Display link on profile pages.
fa: نمایش پیوند در صفحه‌های پروفایل

en: Display link on the selected content types
fa: نمایش پیوند در انواع محتوای انتخاب شده

en: Display links on comments of selected content types.
fa: نمایش پیوندها در دیدگاه‌های انواع محتوای انتخاب شده

en: Also display a link to send a private message to the authors of the comments of the selected content types.
fa: همچنین پیوندی برای ارسال پیغام خصوصی به نویسندگان دیدگاه‌های انواع محتوای انتخاب شده نمایش داده شود.

en: Write new message to @recipient
fa: نوشتن پیغام جدید به @recipient

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
fa: نام گیرنده را وارد کنید. گیرندگان را با کاما (,) از هم جدا کنید.

en: The following users will not receive this private message: @invalid.
fa: کاربران زیر این پیغام خصوصی را دریافت نمی‌کنند: @invalid.

en: You do not have access to write these recipients: @denieds.
fa: شما دسترسی برای ارسال پیغام به گیرندگان زیر را ندارید: @denieds.

en: The site has multiple recipients named %string. Please choose your intended recipient: !list
fa: این سایت چندین گیرنده با نام %string دارد. لطفا گیرنده مورد نظر خود را انتخاب کنید: !list

en: Failed to send a message to !recipients. %type: !message in %function (line %line of %file).
fa: ارسال پیغام به !recipients ناموفق بود. %type: !message در %function (خط %line در %file).

en: Click here to go to your messages.
fa: اینجا کلیک نمایید تا به یپغام‌های خود بروید.

en: You have a new message! Click here to read it. | You have @count new messages! Click here to read them.
fa[0]: شما یک پیغام خصوصی جدید دارید. اینجا کلیک کنید تا آن را بخوانید.
fa[1]: شما @count پیغام خصوصی جدید دارید. اینجا کلیک کنید تا آنها را بخوانید.

en: Administer privatemsg
fa: مدیریت پیغام خصوصی

en: Read private messages
fa: خواندن پیغام‌های خصوصی

en: Read all private messages
fa: خواندن تمام پیغام‌های خصوصی

en: Includes messages of other users
fa: شامل کردن پیغام‌های دیگر کاربران

en: Write new private messages
fa: نوشتن پیغام‌های خصوصی جدید

en: Delete private messages
fa: حذف پیغام‌های خصوصی

en: Reply to private messages
fa: پاسخ به پیغام‌های خصوصی

en: Use tokens in private messages
fa: استفاده از توکن در پیغام‌های خصوصی

en: Allows user to use available tokens when sending private messages.
fa: اجازه به کاربر برای استفاده از توکن‌های موجود هنگام ارسال پیغام‌های خصوصی.

en: Select text format for private messages
fa: انتخاب قالب متن برای پیغام‌های خصوصی

en: Allows to choose the text format when sending private messages. Otherwise, the default is used.
fa: اجازه به انتخاب قالب متنی هنگام ارسال پیغام‌های خصوصی. در صورت عدم انتخاب، قالب پیش‌فرض استفاده می‌شود.

en: Between !participants and !last
fa: بین !participants و !last

en: You have disabled Privatemsg and are not allowed to write messages. Go to your <a href="@settings_url">Account settings</a> to enable it again.
fa: شما پیغام خصوصی را غیرفعال نموده‌اید و اجازه ارسال پیغام را ندارید. برای فعال‌سازی دوباره آن به صفحه <a href="@setting_url">تنظیمات حساب کاربری</a> بروید.

en: Enable private messages
fa: فعال‌سازی پیغام‌های خصوصی

en: Disabling private messages prevents you from sending or receiving messages from other users.
fa: غیرفعال کردن پیغام‌های خصوصی موجب جلوگیری از ارسال یا دریافت پیغام از دیگر کاربران می‌شود.

en: You have disabled private message sending and receiving.
fa: شما دریافت و ارسال پیغام خصوصی را غیرفعال کرده‌اید.

en: %recipient has disabled private message receiving.
fa: %recipient دریافت پیغام خصوصی را غیرفعال کرده است.

en: Display block when there are no new messages
fa: نمایش بلوک در صورت نبود پیغام جدید

en: Enable this to have this block always displayed, even if there are no new messages
fa: این گزینه را فعال کنید تا این بلوک همواره نمایش داده شود، حتی زمانی که پیغام جدیدی وجود ندارد.

en: You are not allowed to write messages.
fa: شما اجازه ارسال پیغام را ندارید.

en: @user is not allowed to write messages.
fa: @user اجازه ارسال پیغام را ندارد.

en: You are not allowed to use the specified format.
fa: شما مجاز به استفاده از قالب مشخص شده نیستید.

en: @user is not allowed to use the specified input format.
fa: @user مجاز به استفاده از قالب مشخص شده نیست.

en: You must include at least one valid recipient.
fa: شما بایستی حداقل نام معتبر یک دریافت‌کننده را وارد کنید.

en: Send author a message
fa: ارسال پیغام به نویسنده

en: Message regarding @node
fa: پیغام‌های مرتبط با @node

en: Message regarding @comment
fa: پیغام‌های مرتبط با @comment

en: Processing recipients
fa: در حال پردازش گیرندگان

en: Recipient type %type is not correctly implemented
fa: نوع گیرنده %type به درستی پیاده‌سازی نشده است

en: Enter a user name to write a message to a user.
fa: نام کاربر را جهت ارسال پیغام وارد کنید.

en: Recipient field
fa: فیلد گیرنده

en: Tokens related to private messages.
fa: توکن‌های مربوط به پیغام‌های خصوصی

en: Message ID
fa: شناسه پیغام

en: The unique ID of the message.
fa: شناسه منحصربه‌فرد پیغام.

en: URL that points to the message.
fa: URL که به پیغام اشاره می‌نماید.

en: The author of the message.
fa: نویسنده پیغام.

en: The recipient of the message.
fa: گیرنده پیغام.

en: INVALID TOKEN @token
fa: توکن نامعتبر @token

en: Token @token
fa: توکن @token

en: Note: Valid tokens will be replaced when a recipient is reading this message.
fa: نکته: توکن‌های معتبر هنگام مشاهده پیغام توسط گیرنده، جایگزین می‌شوند.

en: Private message ID
fa: شناسه پیغام خصوصی

en: Private message author
fa: نویسنده پیغام خصوصی

en: Private message subject
fa: موضوع پیغام خصوصی

en: Private message body
fa: بدنه پیغام خصوصی

en: Private message sent date
fa: تاریخ ارسال پیغام خصوصی

en: Messaging systems.
fa: سیستم‌های تبادل پیغام

en: The recipient field has been updated. You may now send your message.
fa: فیلد گیرنده به‌روزرسانی شد. حالا می‌توانید پیغام خود را ارسال کنید.

en: Block user
fa: مسدود کردن کاربر

en: The following users do not exist: @invalid.
fa: کاربران ذکر شده وجود ندارند: @invalid.

en: You are not permitted to send messages to !user.
fa: شما اجازه ارسال پیغام به !user را ندارید.

en: Newly sent messages are automatically tagged with a hidden system tag. To also have existing messages show up in the inbox, you need to process these by starting the rebuild process. Rebuilding may take some time if there are many messages. After rebuilding has completed messages will automatically show up in the inbox.
fa: پیغام‌های ارسال‌شده جدید به صورت خودکار با یک برچسب مخفی سیستمی برچسب‌گذاری می‌شوند. برای نمایش پیغام‌های فعلی در صندوق دریافتی‌ها، باید آنها را با آغاز فرآیند بازسازی، پردازش نمایید. اگر تعداد پیغام‌ها زیاد باشد، بازسازی ممکن است زمان زیادی طول بکشد. پس از پایان بازسازی، پیغام‌ها به صورت خودکار در صندوق دریافتی‌ها نمایش می‌یابند.

en: Rebuild inbox
fa: بازسازی صندوق دریافتی

en: Rebuilding inbox
fa: در حال بازسازی صندوق دریافتی

en: Filter private messages
fa: فیلتر پیغام‌های خصوصی

en: Tag private messages
fa: برچسب‌گذاری پیغام‌های خصوصی

en: Create private message tags
fa: ایجاد برچسب‌های پیغام خصوصی

en: Create new private message tags
fa: ایجاد برچسب‌های جدید پیغام خصوصی

en: Messages tagged with %tags are currently displayed. <a href="@remove_filter_url">Click here to remove this filter</a>.
fa: در حال حاضر، پیغام‌های دارای برچسب %tags نمایش داده می‌شود. <a href="@remove_filter_url">برای حذف این فیلتر، اینجا را کلیک کنید</a>.

en: The messages have been archived.
fa: پیغام‌ها بایگانی شدند.

en: Delete tag
fa: حذف برچسب

en: Write private message to roles
fa: ارسال پیغام خصوصی به نقش‌ها

en: Allows to write messages to all users which belong to a specific role.
fa: اجازه‌ی ارسال پیغام به تمامی کاربران متعلق به یک نقش معین را می‌دهد.

en: Enter the name of a role to write a message to all users which have that role. Example: authenticated user.
fa: نام یک نقش را بنویسید تا پیغامی به تمامی کاربران دارای آن نقش ارسال شود. برای مثال: authenticated user.

en: %role (role)
fa: %role (نقش)

en: Privatemsg roles
fa: نقش‌های پیغام‌خصوصی

en: Allows to send message to all members of a role.
fa: اجازه‌ی ارسال پیغام به همه‌ی اعضای یک نقش را می‌دهد.

en: Subject of the message. To use the tokens provided by Privatemsg, use {token}, for example: {privatemsg_message:recipient:name}.
fa: موضوع پیغام. برای استفاده از توکن‌های فراهم‌شده توسط پیغام خصوصی از {توکن} استفاده کنید، برای مثال: {privatemsg_message:recipient:name}.

en: Body of the message. To use the tokens provided by Privatemsg, use {token}, for example: {privatemsg_message:recipient:name}.
fa: بدنه پیغام. برای استفاده از توکن‌های فراهم‌شده توسط پیغام خصوصی از {token} استفاده نمایید، برای مثال: {privatemsg_message:recipient:name}.

en: Recipient of the message.
fa: گیرنده پیغام.

en: Reply to a message
fa: پاسخ به یک پیغام

en: Number of unread messages
fa: تعداد پیغام‌های خوانده نشده

en: Specify for which user the message should tagged.
fa: مشخص کنید پیغام برای چه کاربری باید برچسب‌گذاری شود.

en: Name of the tag that should be added.
fa: نام برچسبی که باید افزوده شود.

en: Multiple tags can be specified, separated by a comma.
fa: چندین برچسب می‌تواند مشخص شود. بوسیله کاما آنها را از هم جدا کنید.

en: Send a message to a role
fa: ارسال یک پیغام به یک نقش

en: Select the roles whose users should receive the message.
fa: نقش‌هایی را انتخاب کنید که کاربرانش بایستی پیغام دریافت کنند.

en: A message is sent
fa: یک پیغام ارسال شد.

en: Specify the user that should be checked.
fa: کاربری را که باید بررسی شود مشخص کنید.

en: Name of the tag for which should be checked.
fa: نام برچسبی که باید بررسی شود.

en: If non-empty, users will be forwared to the given url. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
fa: اگر چیزی وارد نمایید، کاربران به آدرس تعیین شده هدایت می‌شوند. شما می‌تواند از توکن‌های جایگزین برای درج فیلدهای خروجی موجود استفاده کنید.

en: Customize the email messages sent to users upon receipt of a new private message.
fa: سفارشی‌سازی نامه‌های الکترونیکی پیغام ارسال‌شده به کاربران هنگام دریافت یک پیغام خصوصی جدید.

en: New private message at [site:name].
fa: پیغام خصوصی جدید در [site:name].

en: Available variables are: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief, !message (URL) and !settings (URL).
fa: متغیرهای قابل استفاده عبارتند از: !author، !author_uid، !pm_subject، !pm_body، !thread، !site، !login_url، !uri، !uri_brief، !message (URL) و !settings (URL).

en: By message text
fa: بر اساس متن پیغام

en: By subject
fa: بر اساس موضوع

en: By participant
fa: بر اساس مشارکت‌کننده

en: By tags
fa: بر اساس برچسب‌ها

en: (modify tags)
fa: (تغییر برچسب‌ها)

en: Your conversation tags have been saved.
fa: برچسب‌های مکالمه شما ذخیره شدند.

en: Field to use as a unique identifier
fa: فیلد برای استفاده به عنوان شناسه منحصربه‌فرد

en: Real names are often not unique. Choose which field should be used as a unique identifier when sending private messages.
fa: نام‌های واقعی معمولا منحصربه‌فرد نیستند. انتخاب نمایید کدام فیلد باید به عنوان شناسه منحصربه‌فرد هنگام ارسال پیغام‌های خصوصی استفاده شود.

en: Search usernames for autocomplete suggestions
fa: جستجوی نام‌های کاربری برای پیشنهادهای تکمیل خودکار

en: Deleted messages
fa: پیغام‌های حذف شده

en: Send this user a private message
fa: ارسال پیغام خصوصی به این کاربر

en: Privatemsg: Current day
fa: پیغام خصوصی: امروز

en: Privatemsg: Current year
fa: پیغام خصوصی: امسال

en: Privatemsg: Other years
fa: پیغام خصوصی: سال‌های دیگر

en: From e-mail address for notifications
fa: آدرس پست الکترونیکی فرستنده برای اطلاع‌رسانی‌ها

en: This is the e-mail address that notifications will come from. Leave blank to use the site default.
fa: این آدرس پست الکترونیکی است که اطلاع‌رسانی‌ها از آن ارسال می‌شود. برای استفاده از آدرس پیش‌فرض سایت، خالی بگذارید.

en: Conversation settings
fa: تنظیمات مکالمات

en: Maximum number of messages in a conversation
fa: بیشترین تعداد پیغام‌ها در یک مکالمه

en: Create new conversation
fa: ایجاد مکالمه جدید

en: Block message from being sent
fa: جلوگیری از ارسال پیغام‌ها

en: Receive settings
fa: تنظیمات دریافت

en: Limit the total number of messages/conversations that a user may have.
fa: محدودسازی تعداد مجموع پیغام‌ها/مکالمه‌هایی که یک کاربر می‌تواند داشته باشد.

en: What should be limited
fa: چه چیزی بایستی محدود شود

en: Do you want to limit the number of individual messages a user can send, or limit the number of message conversations a user can initiate? An exceeded conversation limit will allow users to still write individual messages in existing conversations, but not start new ones.
fa: آیا می‌خواهید تعداد پیغام‌هایی که یک کاربر می‌تواند ارسال نماید را محدود کنید، یا تعداد مکالمه‌هایی که کاربر می‌تواند آغاز نماید؟ پس از رسیدن به محدودیت مکالمه‌ها، کاربران هنوز می‌توانند پیغام‌هایی در مکالمه‌های موجود ارسال نمایند، اما نمی‌توانند مکالمه‌های جدیدی آغاز نمایند.

en: Maximum number of messages/conversations per user
fa: بیشترین تعداد پیغام/مکالمه به ازای هر کاربر

en: The total number of messages/conversations that a user may have before he has to delete old messages/conversations. When this limit is reached, users are not allowed to receive or send new messages.
fa: مجموع تعداد پیغام‌ها/مکالمه‌هایی که یک کاربر می‌تواند ارسال نماید پیش از این که مجبور به حذف پیغام‌ها/مکالمه‌های قدیمی شود. هنگامی که این محدودیت استفاده شود، کاربران اجازه ارسال یا دریافت پیغام‌های جدید را ندارند.

en: Send settings
fa: تنظیمات ارسال

en: Limit the total number of messages/conversations that a user can send in a given time period
fa: محدودسازی مجموع تعداد پیغام‌ها/مکالمه‌هایی که یک کاربر در بازه زمانی تعیین شده می‌تواند ارسال نماید

en: Maximum number of messages/conversations per time period
fa: حداکثر تعداد پیغام‌ها/مکالمه‌ها در بازه زمانی

en: The total number of messages/conversations that a user may send in a given time period.
fa: مجموع تعداد پیغام‌ها/مکالمه‌هایی که یک کاربر می‌تواند در یک بازه زمانی تعیین شده ارسال نماید.

en: Set the time period to be used
fa: تعیین بازه زمانی مورد استفاده

en: Recipient settings
fa: تنظیمات گیرنده

en: Limit the total number of recipients that a user can include in a single message
fa: محدودسازی مجموع تعداد گیرندگانی که یک کاربر می‌تواند در یک پیغام انتخاب نماید.

en: Maximum number of recipients per message
fa: بیشترین تعداد گیرندگان در هر پیغام

en: Bypass recipient message limit
fa: نادیده‌گیری محدودیت پیغام‌های گیرنده

en: Enables a user to send a message to a recipient even when the recipient's message/conversation maximum limit has already been reached. Without this permission, the message would ordinarily be blocked.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد به گیرنده پیغام ارسال نمایند، حتی در صورتی که گیرنده به محدودیت پیغام‌/مکالمه خود رسیده باشد. بدون این مجوز، از ارسال پیغام جلوگیری می‌شود.

en: You are not allowed to send a message to more than @number recipients.
fa: شما مجاز نیستید یک پیغام را به بیش از @number گیرنده ارسال کنید.

en: Your message was not sent because you have exceeded your sending limit. You are allowed to send %limit messages every @period. You can send your next message in in @wait_time.
fa: پیغام شما ارسال نشد، زیرا به محدودیت ارسال‌های خود رسیده‌اید. شما اجازه‌ی ارسال %limit پیغام را در هر %period دارید. شما می‌توانید پیغام بعدی خود را پس از @wait_time ارسال نمایید.

en: Your message was not sent because you have exceeded your sending limit. You are allowed to start %limit conversations every @period. You can start your next conversation in in @wait_time.
fa: پیغام شما ارسال نشد، زیرا به محدودیت ارسال‌های خود رسیده‌اید. شما اجازه‌ی ایجاد %limit مکالمه را در هر %period دارید. شما می‌توانید مکالمه بعدی خود را پس از @wait_time ایجاد نمایید.

en: Your message mailbox is currently full. You are allowed a maximum of %limit messages in your mailbox at one time. You won't be able to send or receive new messages until you delete some existing ones.
fa: صندوق پیغام شما پر شده است. شما اجازه نگهداری حداکثر %limit پیغام را در صندوق خود دارید. شما نمی‌توانید پیغام جدیدی ارسال یا دریافت نمایید تا زمانیکه تعدادی از پیغام‌های فعلی را حذف کنید.

en: Your message mailbox is currently full. You are allowed a maximum of %limit conversations in your mailbox at one time. You won't be able to start or receive new conversations until you delete some existing ones.
fa: صندوق پیغام شما پر شده است. شما اجازه نگهداری %limit مکالمه را در صندوق خود دارید. شما نمی‌توانید مکالمه جدیدی ایجاد یا دریافت نمایید تا زمانیکه تعدادی از مکالمه‌های فعلی را حذف کنید.

en: This message cannot be sent to !name because !name's mailbox is full.
fa: پیغام را نمی‌توان به !name ارسال کرد، زیرا صندوق !name پر شده است.

en: Your message would have exceeded our %limit messages per conversation limit. As a result, we've created a new conversation for your message.
fa: پیغام شما محدودیت %limit پیغام در هر مکالمه را نقض می‌نمود. در نتیجه، مکالمه جدیدی برای پیغام شما ایجاد شد.

en: This message mailbox is currently full. !user is allowed a maximum of %limit messages in his mailbox at one time. !user won't be able to send or receive new messages until you delete some existing ones.
fa: این صندوق پیغام پر شده است. !user اجازه‌ی نگهداری حداکثر %limit پیغام را در صندوق خود دارد. !user نمی‌تواند پیغام جدیدی ارسال یا دریافت کند تا زمانیکه تعدادی از پیغام‌های فعلی را حذف کنید.

en: This message mailbox is currently full. !user is allowed a maximum of %limit conversations in his mailbox at one time. !user won't be able to start or receive new conversations until you delete some existing ones.
fa: این صندوق پیغام‌ در حال حاضر پر شده است. !user اجازه حداکثر %limit مکالمه را در صندوق خود دارد. !user نمی‌تواند مکالمه جدیدی را آغاز یا دریافت نماید، تا زمانیکه شما تعدادی از مکالمه‌های فعلی را حذف نمایید.

en: You are currently using %percent% (@count message) of your %limit messages limit. | You are currently using %percent% (@count messages) of your %limit messages limit.
fa[0]: شما در حال حاضر از %percent٪ (@count پیغام) محدودیت %limit پیغام خود استفاده کرده‌اید.
fa[1]: شما در حال حاضر از %percent٪ (@count پیغام) محدودیت %limit پیغام خود استفاده کرده‌اید.

en: You are currently using %percent% (@count conversation) of your %limit conversations limit. | You are currently using %percent% (@count conversations) of your %limit conversations limit.
fa[0]: شما در حال حاضر از %percent% (@count مکالمه) از محدودیت %limit مکالمه خود استفاده نموده‌اید.
fa[1]: شما در حال حاضر از %percent% (@count مکالمه) از محدودیت %limit مکالمه خود استفاده نموده‌اید.

en: Configure limits
fa: پیکربندی سقف‌ها

en: Privatemsg Limits
fa: محدودیت‌های پیغام خصوصی

en: Allows to define limits for private messages including amount of sent messages per timeframe and number of recipients
fa: امکان تعریف محدودیت برای پیغام‌های خصوصی شامل تعداد پیغام‌های ارسالی در یک بازه‌ی زمانی و تعداد گیرندگان پیغام را فراهم می‌کند.
